Mamy srebro

Mamy srebro

Reprezentacja Izby Celnej w Przemyślu stanęła na drugim miejscu podium.
Funkcjonariuszka Służby Celnej Sylwia Okoniewska na starcie.
W dniach 03-05. 02. 2017 r. na stoku narciarskim Słotwiny w Krynicy – Zdrój odbyły się VI Mistrzostwa Polski Służby Celnej w narciarstwie alpejskim. Reprezentacja Izby Celnej w Przemyślu stanęła na drugim miejscu podium.

W mistrzostwach wzięło udział 64 zawodników. Mimo trudnych warunków, mokrego i ciężkiego śniegu, trasy przygotowane były perfekcyjnie, co sprzyjało zaciętej sportowej rywalizacji o cenne medale i punkty.
Ekipa przemyskich celników w składzie: Elżbieta Sawicka, Sylwia Okoniewska, Andrzej Karpiński, Grzegorz Michalski w ogólnej klasyfikacji wywalczyła II miejsce. Do pierwszego miejsca na podium naszą drużynę dzielił zaledwie jeden punkt.
Na szczególną uwagę zasługuje indywidualne zwycięstwo Sylwii Okoniewskiej wśród kobiet w kategorii do 50 lat i Grzegorza Michalskiego wśród mężczyzn, który uzyskał najlepszy czas zjazdu i złoty medal, dystansując pozostałych rywali. Również nasz zawodnik  Andrzej Karpiński, w kategorii mężczyzn 50 + po zaciętej walce indywidualnie zajął drugie miejsce.

Wręczenia medali i pucharów podczas ceremonii zakończenia mistrzostw dokonali: Dyrektor Ośrodka Zamiejscowego CEZ Resortu Finansów Jan Janik, Z-ca Dyrektora Izby Celnej w Krakowie Ewa Misiewicz-Wąsik oraz Dyrektor Izby Celnej we Wrocławiu Jerzy Chrobak.

Wszystkim zawodnikom – funkcjonariuszom Izby Celnej w Przemyślu serdecznie gratuluję.